SMBJ18CA
Partnumber:
SMBJ18CA
Manufacturer:
VISHAY
Availability:
397000 in stock
SKU:
SMBJ18CA
Package
Diode TVS Single Bi-Dir 18V 600W 2-Pin SMB T/R