SMBJ18CAHE3/5B
Partnumber:
SMBJ18CAHE3/5B
Manufacturer:
VISHAY
Availability:
3601 in stock
Package
Diode TVS Single Bi-Dir 18V 600W 2-Pin SMB T/R