SMBJ220A
Partnumber:
SMBJ220A
Manufacturer:
Taiwan Semiconductor
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
100000 in stock
Package
TVS Diode Single Uni-Dir 220V 600W 2-Pin SMB T/R