SMBJ22CA
Partnumber:
SMBJ22CA
Manufacturer:
VISHAY
Availability:
1090 in stock
SKU:
SMBJ22CA
Package
Diode TVS Single Bi-Dir 22V 600W 2-Pin SMB T/R