SMBJ250CA
Partnumber:
SMBJ250CA
Manufacturer:
Littelfuse
Availability:
885 in stock
SKU:
SMBJ250CA
Package
TVS Diode Single Bi-Dir 250V 600W 2-Pin SMB T/R