SMBJ300CA
Partnumber:
SMBJ300CA
Manufacturer:
LITTELFUSE/VISHAY/DIODES
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
10000 in stock
SKU:
SMBJ300CA
Package
Diode TVS Single Bi-Dir 300V 600W 2-Pin SMB