Partnumber: SMBJ30CA
Manufacturer: STMicroelectronics
products.category: Diode Dynamics
Availability: 501 in stock
SKU: SMBJ30CA
decrease increase
Package Diode TVS Single Bi-Dir 30V 600W 2-Pin SMB T/R