SMBJ30CAHE3/52
Partnumber:
SMBJ30CAHE3/52
Manufacturer:
Vishay
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Diode TVS Single Bi-Dir 30V 600W Automotive 2-Pin SMB T/R