SMBJ33CA
Partnumber:
SMBJ33CA
Manufacturer:
VISHAY
Availability:
1545 in stock
SKU:
SMBJ33CA
Package
Diode TVS Single Bi-Dir 33V 600W 2-Pin SMB T/R