SMBJ36CAT3
Partnumber:
SMBJ36CAT3
Manufacturer:
Littelfuse
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
10000 in stock
Package
Diode TVS Single Bi-Dir 36V 600W 2-Pin SMB T/R