SMBJ60CA-13-F
Partnumber:
SMBJ60CA-13-F
Manufacturer:
Diodes Incorporated
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
841000 in stock
SKU:
SMBJ60CA-13-F
Package
Diode TVS Single Bi-Dir 60V 600W 2-Pin SMB T/R