SMBJ6V5A
Partnumber:
SMBJ6V5A
Manufacturer:
FAIRCHILD/ON
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
873000 in stock
SKU:
SMBJ6V5A
Package
Diode TVS Single Uni-Dir 6.5V 600W 2-Pin SMB