SMC10.2334J50A31TR16
Partnumber:
SMC10.2334J50A31TR16
Manufacturer:
KEMET Corporation
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10800 in stock
Package
Cap Film 0.33uF 50V PPS 5% (10.2 X 9.1 X 5.5mm) SMD 125°C T/R