SMC5.7103J100J31TR12
Partnumber:
SMC5.7103J100J31TR12
Manufacturer:
KEMET CORPORATION
Availability:
100000 in stock
Package
Film Capacitor, Polyphenylene Sulphide, 100V, 5% +Tol, 5% -Tol, 0.01uF, Surface Mount, 2220, CHIP, ROHS COMPLIANT