SMC5.7152J50J
Partnumber:
SMC5.7152J50J
Manufacturer:
Kemet
products.category:
C/R/E
Availability:
100000 in stock
Package
Cap Film 0.0015UF 50V Pps 5% (5.7 X 5 X 3MM) SMD 125C T/r