SMCC/N-221J-01
Partnumber:
SMCC/N-221J-01
Manufacturer:
FASTRON GmbH
products.category:
others
Availability:
10000 in stock
Package
Choke Molded Wirewound 220uH 5% 790KHz 70Q-Factor Ferrite 0.25A 3.3Ohm DCR AXL T/R