SME50VB10M
Partnumber:
SME50VB10M
Manufacturer:
United Chemi-Con Inc
Availability:
100000 in stock
Package
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 50V, 20% +Tol, 20% -Tol, 10uF, Through Hole Mount, RADIAL LEADED