SMF6.5A-TP
Partnumber:
SMF6.5A-TP
Manufacturer:
Micro Commercial Components
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
10000 in stock
Package
Diode TVS Single Uni-Dir 6.5V 200W 2-Pin SOD-123FL T/R