SMI-322522-100K
Partnumber:
SMI-322522-100K
Manufacturer:
Mag Layers USA/JARO THERMAL
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Inductor Chip Wirewound 10uH 10% 2.52MHz 30Q-Factor 150mA 2.1Ohm DCR 1210 T/R