SML-D12M8W
Partnumber:
SML-D12M8W
Manufacturer:
ROHM Semiconductor
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
10000 in stock
Package
Single Color LED, Yellowish Green, Diffused Milky White, 1.2mm, 1.60 X 0.80 MM, 0.55 MM HEIGHT, ROHS COMPLIANT PACKAGE-2