SMM02040C1004FB300
Partnumber:
SMM02040C1004FB300
Manufacturer:
Vishay
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thin Film 0204(1406) 1M Ohm 1% 0.4W ±50ppm/°C Sulfur Resistant Conformal Coated Melf Pad SMD Automotive T/R