SMM02070C3301FBP00
Partnumber:
SMM02070C3301FBP00
Manufacturer:
Vishay
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thin Film 0207(2309) 3.3K Ohm 1% 1W ±50ppm/°C Sulfur Resistant Conformal Coated Melf Pad SMD Automotive T/R