SMP60N03-10L
Partnumber:
SMP60N03-10L
Manufacturer:
VISHAY/SILICONIX
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
10000 in stock
Package
Trans MOSFET N-CH 30V 60A 3-Pin(3+Tab) TO-220AB