SMR15335J50B06L16.5
Partnumber:
SMR15335J50B06L16.5
Manufacturer:
KEMET Corporation
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Film 3.3uF 50V PPS 5% (18 X 7.5 X 14.5mm) Radial Plastic Rectangular Can 15mm 150°C Automotive Bulk