SMR5474K63J05L4
Partnumber:
SMR5474K63J05L4
Manufacturer:
KEMET Corporation
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Film 0.47uF 63V PPS 10% (7.2 X 6 X 11mm) Radial 5mm 150°C Automotive