SMT10-12S12
Partnumber:
SMT10-12S12
Manufacturer:
Cincon Electronics Co., Ltd
products.category:
MODULES
Availability:
10000 in stock
Package
Module DC-DC 12VIN 1-OUT 1.2V 10A