SMTDR0804-100M
Partnumber:
SMTDR0804-100M
Manufacturer:
3L Electronic Corporation
products.category:
others
Availability:
10000 in stock
Package
Inductor Power Unshielded Wirewound 10uH 20% 100KHz 3.9A 0.038Ohm DCR T/R