SMW210RJT
Partnumber:
SMW210RJT
Manufacturer:
TE Connectivity
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Res Wirewound 10 Ohm 5% 2W ±200ppm/°C J-Lead SMD T/R