SMW250-06
Partnumber:
SMW250-06
Manufacturer:
Yeonho Electronics
products.category:
Connector
Availability:
10000 in stock
Package
WIRE TO BOARD HEADER CONNECTOR WITH 3A AND 250V RATINGS