SP1210-272K
Partnumber:
SP1210-272K
Manufacturer:
API Delevan
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Inductor Power Shielded Wirewound 2.7uH 10% 100KHz Ferrite 0.826A 0.305Ohm DCR 1210 T/R