SP1210R-821K
Partnumber:
SP1210R-821K
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Inductor Power Shielded Wirewound 0.82uH 10% 100KHz Ferrite 1.25A 0.133Ohm DCR 1210 T/R