SP1812R-223K
Partnumber:
SP1812R-223K
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
10000 in stock
Package
Inductor Power Shielded Wirewound 22uH 10% 1KHz Ferrite 509mA 750mOhm DCR 1812 T/R