SP22GS-10K
Partnumber:
SP22GS-10K
Manufacturer:
ETI Systems
products.category:
others
Availability:
1000000 in stock
Package
Res POT 10K Ohm 10% 1W 1(Elec)/1(Mech)Turns 3.2mm (21.84 X 34.42mm) Turret Panel Mount