SPA11N60C3
Partnumber:
SPA11N60C3
Manufacturer:
Infineon Technologies AG
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
10000 in stock
Package
Trans MOSFET N-CH 600V 11A Automotive 3-Pin(3+Tab) TO-220FP Tube