Partnumber: SPA21N50C3
Manufacturer: Infineon Technologies AG
products.category: Diode Dynamics
Availability: 886 in stock
SKU: SPA21N50C3
decrease increase
Package Trans MOSFET N-CH 500V 21A 3-Pin(3+Tab) TO-220FP Tube