SPB11N60C3
Partnumber:
SPB11N60C3
Manufacturer:
Infineon Technologies AG
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
10000 in stock
SKU:
SPB11N60C3
Package
Trans MOSFET N-CH 600V 11A 3-Pin(2+Tab) D2PAK T/R