SPB21N50C3
Partnumber:
SPB21N50C3
Manufacturer:
Infineon Technologies AG
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
512 in stock
SKU:
SPB21N50C3
Package
Trans MOSFET N-CH 500V 21A 3-Pin(2+Tab) D2PAK T/R