SPBW06G-12
Partnumber:
SPBW06G-12
Manufacturer:
Mean Well Enterprises
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Module DC-DC 48VIN 1-OUT 12V 0.5A 6W 7-Pin SIP Module Tube