SPC5200CBV400B
Partnumber:
SPC5200CBV400B
Manufacturer:
NXP Semiconductors
products.category:
others
Availability:
717 in stock
SKU:
SPC5200CBV400B
Package
MPU PowerPC MPC52xx Processor RISC 32bit 400MHz 2.5V/3.3V Automotive 272-Pin BGA Tray