SPC5200CVR400B
Partnumber:
SPC5200CVR400B
Manufacturer:
NXP Semiconductors
products.category:
MODULES
Availability:
1190 in stock
SKU:
SPC5200CVR400B
Package
MPU PowerPC MPC52xx Processor RISC 32bit 400MHz 2.5V/3.3V Automotive 272-Pin BGA Tray