SPD30P06P
Partnumber:
SPD30P06P
Manufacturer:
Infineon Technologies AG
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
962 in stock
SKU:
SPD30P06P
Package
Trans MOSFET P-CH 60V 30A 3-Pin(2+Tab) DPAK