SPD50P03L
Partnumber:
SPD50P03L
Manufacturer:
Infineon Technologies AG
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Power Field-Effect Transistor, 50A I(D), 30V, 0.007ohm, 1-Element, P-Channel, Silicon, Metal-oxide Semiconductor FET, TO-252, PLASTIC PACKAGE-6