SPM15-033-Q12N-C
Partnumber:
SPM15-033-Q12N-C
Manufacturer:
Murata Manufacturing
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Module DC-DC 24VIN 1-OUT 3.3V 4.5A 14.85W 6-Pin