SPM15-050-Q12-C
Partnumber:
SPM15-050-Q12-C
Manufacturer:
Murata Manufacturing
products.category:
MODULES
Availability:
10000 in stock
Package
Module DC-DC 24VIN 1-OUT 5V 3A 15W 5-Pin