SPM15-050-Q48N-C
Partnumber:
SPM15-050-Q48N-C
Manufacturer:
Murata Manufacturing
Availability:
10000 in stock
Package
Module DC-DC 48VIN 1-OUT 5V 3A 15W 6-Pin