SPM25-050-D48P-C
Partnumber:
SPM25-050-D48P-C
Manufacturer:
Murata Manufacturing
products.category:
MODULES
Availability:
10000 in stock
Package
Module DC-DC 48VIN 1-OUT 5V 5A 25W 6-Pin