SPM5020T-2R2M-LR
Partnumber:
SPM5020T-2R2M-LR
Manufacturer:
TDK
products.category:
others
Availability:
10000 in stock
Package
Inductor Power Shielded Wirewound 2.2uH 20% 100KHz Metal 4.6A 0.0407Ohm DCR T/R