SPM6530T-R68M140
Partnumber:
SPM6530T-R68M140
Manufacturer:
TDK
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Inductor Power Shielded Wirewound 0.68uH 20% 100KHz Metal 16A 0.00539Ohm DCR T/R