Partnumber: SPP11N60C3
Manufacturer: INFINEON TECHNOLOGIES AG
products.category: Diode Dynamics
Availability: 982 in stock
SKU: SPP11N60C3
decrease increase
Package TRANS MOSFET N-CH 600V 11A 3-PIN(3+TAB) TO-220 TUBE