SPP16N50C3
Partnumber:
SPP16N50C3
Manufacturer:
Infineon Technologies AG
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
454 in stock
SKU:
SPP16N50C3
Package
Trans MOSFET N-CH 560V 16A 3-Pin(3+Tab) TO-220AB Tube